Kdy a jak bude zásilka doručena?

Jak už to tak v životě bývá, na ty nejlepší věci se vyplatí si počkat Samozřejmě chápeme, že dnes každý spěchá a všechno chce hned (nejlépe ještě dříve, než si vůbec uvědomí, že to chce), ale my bychom rádi tuto vlnu Tsunami trochu zpomalili, než nás všechny doslova semeleProto odmítáme vlastnit sklad, plnit ho až po okraj veškerým nabízeným zbožím a potom vám „na sílu“ nutit i to, co se neprodává. Nejenom, že neuznáváme konzumerismus, ale také bychom vás tak obrovsky brzdili v rozletu.

Většinu korkových kabelek, tašek, batohů a doplňků nabízíme vždy v několika barevných variantách, přesto naši dodavatelé přichází neustále s novými barvami i vzory! Ne z nudy, ale proto, že stejně jako se přirozeně obnovuje kůra na korkovém dubu, mění se i módní trendy, které my i majitelé portugalských manufaktur bedlivě sledujeme. Jakmile se něco stane „out“, zpozorníme a raději to vyměníme za něco „in“!

Z toho důvodu, i kdybychom chtěli, stejně nebudeme mít nikdy skladem úplně všechen korek, co se v Evropě zrovna nosí, ale za to nám sklad popraská ve švech náporem starších modelů. Proto nemá cenu nic „syslit“. Cokoli si objednáte, poputuje k vám přímo z voňavého Portugalska. Veškeré nabízené zboží na našich stránkách mají výrobci vyrobené a připravené k okamžitému odeslání, díky čemuž se ze své objednávky budete radovat už za týden! To uteče jako voda. A jestliže vás přesto přepadne žízeň po „teď hned“? Uhaste ji vědomím, že si kupujete výrobek, který je jedinečný, má styl a jeho výroba nijak nezatížila životní prostředí.

Na času objednání záleží:

  • OBJEDNÁVKA V PRACOVNÍ DEN (do 12:00): Zboží se k vám rozjede ještě týž den. Obdržíte ho od 5 do 7 dní od data objednání
  • OBJEDNÁVKA V PRACOVNÍ DEN (po 12:00): Zboží se k vám rozjede následující pracovní den. Obdržíte ho od 6 do 8 dní od data objednání.
  • OBJEDNÁVKA O VÍKENDU: Víkendové objednávky zpracujeme následující pracovní den. Zboží obdržíte od 5 do 7 dní od přijetí objednávky.
Možnosti platby:
  • KARTOU – předem, online (GoPay): Nejrychlejší a nejelegantnější řešení. Zvolíte-li si k němu doručení kurýrem (nejčastěji České pošty), doputuje k vám balíček přímo z Portugalska už za 5 až 7pracovních dní!
  • NA DOBÍRKU: Prodlouží dobu dodání balíčku o 1–2 pracovní dny. Zásilku vám doveze kurýr DPD, kterému můžete zaplatit hotově nebo kartou (vybavenost platebním terminálem by měl být ve většině případů standard).
Možnosti doručení:
  • POŠTOU / KURÝREM (až k vám domů): Balíček očekávejte za standardních 6–7 pracovních dní.
  • OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V ZÁSILKOVNĚ: Tam vám balíček dorazí za standardních 6–7 pracovních dní. Zaplatit za něj tu můžete hotově nebo kartou.

 

O přibližném termínu doručení vás budeme vždy informovat e-mailem.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně doručení zásilky, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@corkme.cz nebo telefonním čísle 608 455 570.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení