Kdy a jak bude zásilka doručena?

Jak už to tak v životě bývá, na ty nejlepší věci se vyplatí si počkat Samozřejmě chápeme, že dnes každý spěchá a všechno chce hned (nejlépe ještě dříve, než si vůbec uvědomí, že to chce), ale my bychom rádi tuto vlnu Tsunami trochu zpomalili, než nás všechny doslova semeleProto odmítáme vlastnit sklad, plnit ho až po okraj veškerým nabízeným zbožím a potom vám „na sílu“ nutit i to, co se neprodává. Nejenom, že neuznáváme konzumerismus, ale také bychom vás tak obrovsky brzdili v rozletu.

Většinu korkových kabelek, tašek, batohů a doplňků nabízíme vždy v několika barevných variantách, přesto naši dodavatelé přichází neustále s novými barvami i vzory! Ne z nudy, ale proto, že stejně jako se přirozeně obnovuje kůra na korkovém dubu, mění se i módní trendy, které my i majitelé portugalských manufaktur bedlivě sledujeme. Jakmile se něco stane „out“, zpozorníme a raději to vyměníme za něco „in“!

Z toho důvodu, i kdybychom chtěli, stejně nebudeme mít nikdy skladem úplně všechen korek, co se v Evropě zrovna nosí, ale za to nám sklad popraská ve švech náporem starších modelů. Proto nemá cenu nic „syslit“. Cokoli si objednáte, poputuje k vám přímo z voňavého Portugalska. Veškeré nabízené zboží na našich stránkách mají výrobci vyrobené a připravené k okamžitému odeslání, díky čemuž se ze své objednávky budete radovat už za týden! To uteče jako voda. A jestliže vás přesto přepadne žízeň po „teď hned“? Uhaste ji vědomím, že si kupujete výrobek, který je jedinečný, má styl a jeho výroba nijak nezatížila životní prostředí.

A kdy k vám tedy objednané zboží dorazí?

  • Výrobky značky Corkor obvykle odesíláme ještě týž den, nejpozději následující (portugalský) pracovní den.
  • Výrobky značky Jocork obvykle odesíláme do dvou (portugalských) pracovních dnů. Pokud půjde objednané zboží do výroby, odesíláme je do 7 dnů. 
  • Odešleme-li zboží standardní kurýrní službou (DPD, GLS, Iberomail), obvykle je zásilka do 10 pracovních dnů doručena. Snažíme se vždy zvolit tu nejrychlejší dopravu, nicméně ve výjimečných případech dochází (většinou v překladištích) ke zpoždění. Do 14 pracovních dnů by však měla zásilka dorazit téměř vždy.
  • Doručení vždy urychlí platba online nebo okamžitý převod na účet. 
  • Zboží dodavatele Corkor umíme přepravovat expresně (letecky). V takovém případě obvykle zboží odesíláme tentýž den a doručujeme do tří pracovních dnů. Expresní doprava je zdarma pro objednávky nad 3000 Kč. 
Možnosti platby:
  • KARTOU – předem, online (Shoptet Pay): Nejrychlejší a nejelegantnější řešení. 
  • NA DOBÍRKU: Prodlouží dobu dodání balíčku o 1–2 pracovní dny.
Možnosti doručení:
  • KURÝREM (až k vám domů): Zásilku doveze kurýr Zásilkovny.
  • OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V ZÁSILKOVNĚ

 

O přibližném termínu doručení vás budeme vždy informovat e-mailem.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně doručení zásilky, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@corkme.cz nebo telefonním čísle 608 455 570.

 

 
Zpět do obchodu