Corkor Long Slim natural dámská korková peněženka

Objevte dokonalou tenkou korkovou peněženku pro ženy, která kombinuje styl, udržitelnost a funkčnost. Vyrobena z měkké a přitom odolné ekologicky přátelské korkové tkaniny, tato peněženka nabízí 12 slotů na karty, 2 prostorné přihrádky na bankovky a účtenky a speciální kapsičku na mince.

Přizpůsobte si výrobek ?
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
1 780 Kč 1 471,07 Kč bez DPH
Skladem v ČR

Hledáte tenkou dámskou korkovou peněženku, která je nejenom stylová, ale také přírodní a ekologicky šetrná? Pak je naše peněženka právě pro vás! Vyrobena z měkké a přitom odolné korkové tkaniny, tato peněženka splňuje všechna kritéria moderního a udržitelného životního stylu.

S přehlednými 12 sloty pro platební nebo věrnostní karty vám naše peněženka usnadní organizaci vašich finančních prostředků. Navíc má 2 extra prostorné přihrádky na bankovky a účtenky, takže budete mít vše důležité pohromadě. A co kapsička na mince? Ta je samozřejmostí! S naší peněženkou nedopustíte, aby vám jediná koruna unikla. Máme pro vás dokonce zipovou kapsičku na mince, která je nejen praktická, ale také bezpečná.

Ať už jste veganka nebo se jen snažíte žít eticky, naše peněženka je 100% veganským produktem. Neobsahuje žádné složky živočišného původu, takže se můžete cítit dobře s každým použitím.

S rozměry 200 x 110 x 25 (mm) je naše peněženka dostatečně kompaktní, aby se vešla do vaší kabelky, ale zároveň dostatečně prostorná pro všechny vaše potřeby. S jednoduchým snap uzavíráním se nemusíte bát, že by se vám peněženka otevřela a všechny vaše cennosti byly v ohrožení.

 

 

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: ZZ-047
Jméno značky: Corkor
Kategorie: Dámské peněženky
Barevná varianta: Světle hnědá (přírodní)
Barva: Světle hnědá
Délka: 20 cm
Šířka: 11 cm
Hloubka: 1,5 cm
Hmotnost: 105 g
Zpět do obchodu