Corkor Passport modrá korková peněženka

Svými rozměry vytvoří peněženka Passport dokonalou ochranu vašemu pasu, letenkám, kreditním a osobním kartám i bankovkám z několika konců světa. Vše si můžete přehledně zorganizovat do 4 přihrádek na karty, speciálnímu místu na pas, místu na letenky a skryté kapsičce za kartami.

1 450 Kč 1 198,35 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
10.8.2021
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Táhnou vás daleké krajiny a mořské hlubiny stejně jako džentlmena dokonale vyžehlená košile? Zastáváte motto: „všude dobře, proč být doma“? V odbavovacích halách a „duty free“ obchodech se orientujete lépe než ve své kuchyni? Potom zapomeňte na klasickou pánskou peněženku, vy potřebujete Corkor Passport!

Svými rozměry vytvoří dokonalou ochranu vašemu pasu, letenkám, kreditním a osobním kartám i bankovkám z několika konců světa. Vše si můžete přehledně zorganizovat do 4 přihrádek na karty, speciálnímu místu na pas, místu na letenky a skryté kapsičce za kartami.

Dbáte-li na bezpečnost především, zůstanou vaše osobní doklady spolehlivě skryty všem nenechavým očím i rukám. Dokonce ani virtuální zlodějíčci, okrádající nic netušící kolemjdoucí o informace z jejich kreditek (pomocí signálu RFID, na frekvenci 13,56 MHz, na které fungují bezdotykové platební karty), si na vás nepřijdou.

Naopak až zahlédnete v baru krásnou cizinku a budete na ni chtít zapůsobit, vytaste při placení s hrdostí své stylové ekologicky šetrné korkové cestovatelské pouzdro a společnici na noc máte jasnou.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 1003-SH2
Jméno značky: Corkor
Kategorie: Pánské peněženky
Barevná varianta: Modrá
Barva: Modrá
Délka: 13.5 cm
Šířka: 9.4 cm
Hloubka: 1 cm
Hmotnost: 46 g