Corkor Card Holder hnědé korkové pouzdro na karty a doklady

Nedivili bychom se, kdyby si peněženku Card Holder do budoucna zvolili jako svou plnohodnotnou peněženku téměř všichni muži i ženy. Vejde se do něj totiž to nejdůležitější – občanka, řidičák, kartička pojišťovny, kreditní karta a několik „papírovek“. 

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
1 180 Kč 975,21 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Toto tmavě hnědé pouzdro na doklady a karty jasně dokazuje, že „i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo“. Nedivili bychom se, kdyby si ho do budoucna zvolili jako svou plnohodnotnou peněženku téměř všichni muži i ženy. Vejde se do něj totiž to nejdůležitější – občanka, řidičák, kartička pojišťovny, kreditní karta a několik „papírovek“.

Mezi největší přednosti Corkor Card Holder hnědý patří jeho velikost – tak akorát do dlaně. Kam ji ale schovat, když potřebujete volné ruce? No do náprsní kapsy, ideálně! Tak bude v bezpečí a díky svému štíhlému tělu ani nezpůsobí nevzhlednou vybouleninu.

Corkor Card Holder hnědý je vyroben z ekologického, měkkého a přirozeně voděodolného korku. Tvoří ho 3 přihrádky na karty z každé strany. Uprostřed se navíc nachází skrytý prostor na bankovky nebo účtenky.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: ZZ-018
Jméno značky: Corkor
Kategorie: Pánské peněženky
Barevná varianta: Tmavě hnědá
Barva: Tmavě hnědá
Délka: 10.0 cm
Šířka: 8 cm
Hloubka: 0.5 cm
Hmotnost: 20 g