Corkor Card Case Zebra korkové pouzdro na karty a doklady

Nedivili bychom se, kdyby si peněženku Card Case do budoucna zvolili jako svou plnohodnotnou peněženku téměř všichni muži. Vejde se do něj totiž to nejdůležitější – občanka, řidičák, kartička pojišťovny, kreditní karta a několik „papírovek“. Nic víc byznysmeni stejně nepotřebují. Kdo by cinkal „drobáky“, když na účtu se mu povalují statisíce?

1 180 Kč 975,21 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
10.8.2021
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Toto „zebrované“ pouzdro na doklady a karty jasně dokazuje, že „i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo“. Nedivili bychom se, kdyby si ho do budoucna zvolili jako svou plnohodnotnou peněženku téměř všichni muži. Vejde se do něj totiž to nejdůležitější – občanka, řidičák, kartička pojišťovny, kreditní karta a několik „papírovek“. Nic víc byznysmeni stejně nepotřebují. Kdo by cinkal „drobáky“, když na účtu se mu povalují statisíce?

Mezi největší přednosti Corkor Card Case Zebra patří jeho velikost – tak akorát do dlaně. Ale tam mívají tato „velká zvířata“ většinou spíše skleničku whisky nebo golfovou hůl, takže peněženku musí přece jenom někam schovat. Ale kam, když nic více než drahý oblek na sobě nenosí? No do náprsní kapsy, ideálně! Tak bude v bezpečí a díky svému štíhlému tělu ani nezpůsobí nevzhlednou vybouleninu.

Corkor Card Case Zebra je vyrobeno z ekologického, měkkého a přirozeně voděodolného korku. Tvoří ho 3 přihrádky na karty a jedno průhledné „okénko“ (z druhé strany) pravděpodobně na tu nejčastěji používanou osobní kartu. Fotka manželky s dětmi vám musí stačit v mobilu. Uprostřed se navíc nachází skrytý prostor na bankovky nebo účtenky (ale ty jsou milionáři stejně platné jako traktoru dálniční známka)

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 1007-Z
Jméno značky: Corkor
Kategorie: Pánské peněženky
Barevná varianta: Zebra
Barva: Zebra
Délka: 10.0 cm
Šířka: 8 cm
Hloubka: 0.5 cm
Hmotnost: 20 g