Jocork Sydney Moon korková kabelka

Malá, ale šikovná. Taková ta nepostradatelná příruční taštička, do které si hodíte jen doklady, nějaké peníze (hlavně kreditky), mobil, papírové kapesníčky, balzám na rty, žvýkačky a vyrazíte autem vyzvednout děti ze školy, nebo obstarat rychlý nákup

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
1 950 Kč 1 611,57 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Malá, ale šikovná. Taková ta nepostradatelná příruční taštička, do které si hodíte jen doklady, nějaké peníze (hlavně kreditky), mobil, papírové kapesníčky, balzám na rty, žvýkačky a vyrazíte autem vyzvednout děti ze školy, nebo na rychlý nákup. Díky delšímu smyčkovému popruhu si ji můžete jen elegantně navléct na zápěstí nebo jí klidně provléct celou ruku a kabelku si pohodlně zavěsit za rameno. V hlavní kapse, uzavřené na zip, najdete i menší přihrádku na mobil nebo propisku s poznámkovým bločkem.

Její přírodní korková barva oživená „měsíční“ modrou ve spodní části, na popruhu a na (pro firmu typickém) srdíčku zrevitalizuje každé vaše lehce okoukané oblečení a vdechne mu nový život. Poslouží vám jako každodenní pomocnice i společnice na romantické procházce při měsíčku.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2369
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Modrá
Barva: Modrá
Velikost: střední
Délka: 25 cm
Šířka: 20 cm
Hloubka: 17 cm