Jocork Praha Autumn Natural korková kabelka

V dnešním překontrastovaném a agresivně konturovaném světě budete s touto kabelkou v područí působit jako dobyvatelka oázy klidu. Většina plochy hrdě demonstruje přirozený vzhled korku v celé jeho kráse, který rozhodně není potřeba za každou cenu barvit.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
2 680 Kč 2 214,88 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

V dnešním překontrastovaném a agresivně konturovaném světě budete s touto kabelkou v područí působit jako dobyvatelka oázy klidu. Většina plochy hrdě demonstruje přirozený vzhled korku v celé jeho kráse, který rozhodně není potřeba za každou cenu barvit. Přesto její dominantní střední část se zahalila do závoje rozmanitých růžovo-žluto-oranžových květů, které spolu příjemně ladí a bezpochyby se i sladí s vaším něžným ženským šatníkem. Zlaté kovové prvky se potom už postarají o vskutku grandiózní finále.

Vnější i vnitřní kapsu uzavírá zip. Najdete v ní i oddělené místo na mobil, diář a psací potřeby. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu můžete kabelku nosit přes rameno, jako „crossbody“, nebo ho odepnout úplně a být za dámu s kabelkou v ruce.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2363
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Se vzorkem
Barva: Se vzorkem
Velikost: malá
Délka: 19 cm
Šířka: 18 cm
Hloubka: 10 cm