Jocork Paris Světle hnědá Wood korková kabelka

Tato kabelka jakoby přímo vypadla z filmu Amélie z Montmartru. Svými ostrými rysy a očividným aktovkovým stylem se naprosto vymyká běžným kabelkovým střihům, přesto působí neskutečně žensky.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 950 Kč 3 264,46 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Chcete-li načerpat pořádnou dávku módní inspirace, vydejte se do Francie – konkrétně do Paříže. Na ulici tam potkáte jednu „femme fatale“ vedle druhé, přesto každá z nich má svůj jedinečný styl oblékání. I kdybyste se maximálně soustředila, nenajdete mezi nimi žádnou očividnou podobnost. Tedy kromě jedné – extravagantnosti – ta je všem Francouzkám vlastní. Přesto ji umí podat tak přesvědčivě, že vás ani na chvilku nenapadne pochybovat o jejich šarmu.

Tato kabelka jakoby přímo vypadla z filmu Amélie z Montmartru. Svými ostrými rysy a očividným aktovkovým stylem se naprosto vymyká běžným kabelkovým střihům, přesto působí neskutečně žensky. Uvnitř najdete 2 velké kapsy, obě uzavíratelné na zip, v nichž na vás čekají i přihrádky na mobil, poznámkový bloček nebo propisky. Od špíny ji chrání 4 kovové „nožičky“ na její spodní části. Přirozený tón korku, se vzorem pečlivě vydlážděného módního chodníčku, a kaštanově hnědá barva k sobě sedí jako čokoláda s oříšky, která se vám stejně jako tato kabelka nikdy „nepřejí“.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2109
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Se vzorkem
Barva: Se vzorkem
Velikost: velká
Délka: 31 cm
Šířka: 25 cm
Hloubka: 11 cm