Jocork Oslo Rainbow dámská korková kabelka

Aktivně bojujete proti fádnosti a nudě? A ráda tento fakt demonstrujete všemožnými způsoby? Potom si rozhodně pořiďte tuto kabelku, jejíž vzor a barva je stejně dynamická a moderní jako novodobé Oslo samo.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Aktivně bojujete proti fádnosti a nudě? A ráda tento fakt demonstrujete všemožnými způsoby? Potom si rozhodně pořiďte tuto kabelku, jejíž vzor a barva je stejně dynamická a moderní jako novodobé Oslo samo. Hlavní město Norska se za poslední roky stalo vyhledávaným útočištěm mnoha Norů i cizinců, kteří už nechtějí živořit, ale touží se finančně osamostatnit a co víc – žít v blahobytu. A to je jim zde dopřáno! Ale proto, abyste i vy zvýšila svou životní úroveň, nemusíte hned někam migrovat. Stačí mít tuto kabelku a uvidíte, že inspirativní lidé, štěstí i zajímavé finanční nabídky si vás najdou samy.

Hlavní kapsu uzavírá zip. V ní najdete šikovné přihrádky na mobil, klíče, malý diář a samozřejmě i propisky. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“. Díky dvěma ideálně dlouhým uchám ji můžete pohodlně nosit v ruce nebo zavěšenou na předloktí. Po připnutí nastavitelného popruhu se navíc promění v mladistvou „crossbody“.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2431
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: střední
Délka: 26 cm
Výška: 20 cm
Hloubka: 14 cm