Jocork Mississipi Moon korková kabelka

Skvěle doplní váš pracovní kostýmek, úpletové šaty nebo i tričko a oblíbené džíny. Přesto si můžete být jistá, že díky dokonalému tvaru kabelky, preciznímu šití, roztomilému srdíčku a zlatému štítku vesele zářícímu na přední (modré) části s ní nikdy nezapadnete v davu.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
2 780 Kč 2 297,52 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

U této kabelky zaplesá srdce všem spořivým ženám, které se při nakupování nenechávají unést aktuálními módními výstřelky, ale nakupují si oblečení a doplňky vždy v základních barevných kombinacích, aby ho mohly nosit co nejčastěji a nejdéle.

Přírodní korek s „měsíční“ modrou tyto požadavky jednoznačně splňují. Skvěle doplní váš pracovní kostýmek, úpletové šaty nebo i tričko a oblíbené džíny. Přesto si můžete být jistá, že díky dokonalému tvaru kabelky, preciznímu šití, roztomilému srdíčku a zlatému štítku vesele zářícímu na přední (modré) části s ní nikdy nezapadnete v davu.

Její vnitřní i vnější kapsu uzavírá zip, ve spodu ji od ušpinění chrání 4 kovové „nožičky“. Podle nás neexistuje na světě žena, které by tato kabelka neslušela.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2326
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Modrá
Barva: Modrá
Velikost: velká
Délka: 33 cm
Šířka: 20 cm
Hloubka: 11 cm