Jocork Leiria Světle hnědá dámská korková kabelka

Hlavní kapsu uzavírá zip. V ní najdete šikovné přihrádky na mobil, klíče, malý diář a samozřejmě i propisky. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“. Díky dvěma ideálně dlouhým uchám ji můžete pohodlně nosit v ruce, zavěšenou na předloktí nebo i klasicky na rameni. Po připnutí nastavitelného popruhu se, jako 4. možnost, promění v mladistvou „crossbody“.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 960 Kč 3 272,73 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Poměrně drsně vzhlížející Leiria bude slušet všem ženám novodobých kovbojů nebo benzínem „navoněných“ motorkářů. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek. Svým tvarem a velikostí uspokojí potřeby každé praktické ženy, která chodí z domu ráda vybavená tak, že déšť, zima, špína, hlad, žízeň i jiné nástrahy každého dne ji nechají chladnou.

Hlavní kapsu uzavírá zip. V ní najdete šikovné přihrádky na mobil, klíče, malý diář a samozřejmě i propisky. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“. Díky dvěma ideálně dlouhým uchám ji můžete pohodlně nosit v ruce, zavěšenou na předloktí nebo i klasicky na rameni. Po připnutí nastavitelného popruhu se, jako 4. možnost, promění v mladistvou „crossbody“.

Na největší části tohoto modelu (v přírodní korkové barvě) spatříte zobrazený vzor typického portugalského chodníku. Jestli si hlídáte štíhlou linii, vydávejte se po něm na procházku jen s někým se silnou vůli. Na každém rohu totiž najdete příjemnou cukrárnu lákající vás na lahodnou čokoládovou zmrzlinu (tu v nás evokuje tato tmavě hnědá barva popruhů).

Jak čistit korek? 

Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2417
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Tmavě hnědá
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: velká
Délka: 33 cm
Výška: 31 cm
Hloubka: 12 cm