Jocork Koln Gold Wood dámská korková kabelka

Radíme vám, abyste si tuto kabelku někde zevnitř raději podepsala. Pro její krásu se totiž velmi pravděpodobně může stát terčem všech závistivých módních fanatiček

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 390 Kč 2 801,65 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Jocork Koln Gold Wood

Radíme vám, abyste si tuto kabelku někde zevnitř raději podepsala. Pro její krásu se totiž velmi pravděpodobně může stát terčem všech závistivých módních fanatiček Svým tvarem si vyloženě říká o roztomilou čivavu, která by vám dělala společnici na každodenních pochůzkách. Dokonce neexistuje vhodnější materiál na přepravu zvířecích mazlíčků než korek – je vodotěsný i plynotěsný, měkký a příjemný, antistatický a hygienický, izoluje teplo a snadno se čistí. Ale chápeme, že pořídit si takovou tašku na psa může jen málokdo. Ale když už se pro ni rozhodnete, vezměte rovnou dvě. Neumíme si představit paničku, která by takovou kabelku za chvilku své „chlupaté princezně“ nezáviděla.

Většinu její plochy tvoří přírodní korek, na přední části navíc doplněný o tmavší proužky, dokazující, že korkový maskáč představuje (na rozdíl od toho látkového vojenského) vrchol módní gastronomie!   Díky opravdu líbivému tvaru a velikosti kabelky, jejím barvám (čokoláda + lískový oříšek) a zlatým bonbónkům na ozdobu je doslova k nakousnutí.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2420
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Tmavě hnědá
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: velká
Délka: 32 cm
Výška: 21 cm
Hloubka: 14 cm