Jocork Koln Flower dámská korková kabelka

Radíme vám, abyste si tuto kabelku někde zevnitř raději podepsala. Pro její krásu se totiž velmi pravděpodobně může stát terčem všech závistivých módních fanatiček

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 390 Kč 2 801,65 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Jocork Koln Flower

Radíme vám, abyste si tuto kabelku někde zevnitř raději podepsala. Pro její krásu se totiž velmi pravděpodobně může stát terčem všech závistivých módních fanatiček Svým tvarem si vyloženě říká o roztomilou čivavu, která by vám dělala společnici na každodenních pochůzkách. Dokonce neexistuje vhodnější materiál na přepravu zvířecích mazlíčků než korek – je vodotěsný i plynotěsný, měkký a příjemný, antistatický a hygienický, izoluje teplo a snadno se čistí. Ale chápeme, že pořídit si takovou tašku na psa může jen málokdo. Ale když už se pro ni rozhodnete, vezměte rovnou dvě. Neumíme si představit paničku, která by takovou kabelku za chvilku své „chlupaté princezně“ nezáviděla.

Většinu její plochy tvoří přírodní korek („čistý“ nebo v barvě oceánu), na přední části navíc zkrásněný kouzelným květinovým motivem. Tato kabelka udělá radost každé něžné ženě a nastávající nevěstě obzvlášť! Tímto stylovým doplňkem jí totiž darujete rovnou 4 z 5 talismanů zaručujících šťastné manželství: něco nového, něco starého (více než stoletý korek k korkového dubu), něco modrého a něco darovaného. Když jí navíc dovnitř vložíte nějakou drobnost, kterou jí však jen půjčíte, podmínky spokojeného manželství tím splní na 100 %.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2421
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Modrá
Barva: Modrá
Velikost: velká
Délka: 32 cm
Výška: 21 cm
Hloubka: 14 cm