Jocork Bilbau Leaf Forest dámská korková kabelka

Fascinující jako bez mála všechny korkové kabelky, i když svým vzorem naprosto jedinečná, a skladná jako sám Bilbo Pytlík. Skvěle se hodí na běžné volnočasové radovánky v Hobitíně, jako jsou „kávičky“ s kamarádkami, výstavy, nakupování a mnohé další, kromě jediné – cesty do Mordoru.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Fascinující jako bez mála všechny korkové kabelky, i když svým vzorem naprosto jedinečná, a skladná jako sám Bilbo Pytlík. Skvěle se hodí na běžné volnočasové radovánky v Hobitíně, jako jsou „kávičky“ s kamarádkami, výstavy, nakupování a mnohé další, kromě jediné – cesty do Mordoru. Jestliže máte „miláška“, kterého se potřebujete zbavit, raději to vyřešte nějakým kratším a diplomatičtějším způsobem. V této kabelce byste toho s sebou na tak dlouhou cestu moc nepobrala

Hlavní kapsu uzavírá zip a kovový „cvoček“. V ní najdete šikovnou přihrádku na mobil, klíče, malý bloček i propisku. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu si ji bezpečně a stylově navléknete „cross body“ a tak budete mít dokonalý přehled o svých cennostech i v přecpaném MHD.

 

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2435
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Zelená
Barva: Zelená
Velikost: malá
Délka: 24 cm
Šířka: 19 cm
Hloubka: 7 cm