Jocork Berlin Calçada Portuguesa korková kabelka

Přirozená barva korku je sama o sobě tak slušivá a jedinečná, že není absolutně potřeba ji za každou cenu „vyzdvihávat“ barvami. Ale naopak hra se strukturou korku a jeho vzorem má svoje nesporné kouzlo!

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Po vzoru nezapomenutelné hlášky z filmu Karlík a továrna na čokoládu, „k zelí se nejlíp hodí zelí“, vytváříme novou – „ke korku se nejlíp hodí korek“. Tím chceme demonstrovat fakt, že přirozená barva korku je sama o sobě tak slušivá a jedinečná, že není absolutně potřeba ji za každou cenu „vyzdvihávat“ barvami. Ale naopak hra se strukturou korku a jeho vzorem má svoje nesporné kouzlo! Kdo umí portugalsky, už si dávno přeložil, že „Calçada Portuguesa“ znamená doslova „portugalský chodník“. A jsme doma! Právě ten posloužil návrhářům z tamní firmy Jocork jako inspirace při tvorbě této rozkošné vycházkové kabelky. Díky ní se během mžiku přenesete do sluncem zalitého gotického města na břehu moře a vychutnáte si každý nový den.

Vrchní převislý díl se k tělu kabelky připíná kovovým „cvočkem“. Ten drží natolik pevně, že tašku můžete klidně nosit jen v ruce, za rukojeť přidělanou právě k „víku“. Ale o jistě pohodlnější nošení se postará nastavitelný ramenní popruh, který promění tuto jinak příruční brašnu ve slušivou „crossbody“. Kabelku tvoří vnější a vnitřní kapsa, obě uzavíratelné na zip. Vnitřní kapsa má oddělený prostor na malý poznámkový blok, mobil nebo psací potřeby. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2360
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: střední
Délka: 28 cm
Šířka: 21 cm
Hloubka: 13 cm