Jocork Baki Mixed Colors korková kabelka

Ať zní pravda jakkoli, věříme, že tento vzor nemůže pocházet z šablony, ale jde o čistou souhru náhod a právě dostupných odřezků. A to se nám líbí. Vyhlašujeme boj uniformitě!

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Tento roztomilý „mišmaš“ je nám velmi sympatický svou přirozeností a uvolněností. Jakoby někdo „nakrmil“ skartovačku kusy korku a několika barevnými letáky ze supermarketu, a z výsledné hromádky vytvořil jedinečné umělecké dílo. Ať zní pravda jakkoli, věříme, že tento vzor nemůže pocházet z šablony, ale jde o čistou souhru náhod a právě dostupných odřezků. A to se nám líbí. Vyhlašujeme boj uniformitě!

Vzhledem k rozměrům této kabelky ji pravděpodobně na půldenní pochůzky po městě nevyužijete. Ale jakmile si naplánujete rande, kávu s kamarádkami, večerní kino nebo pracovní schůzku, vysloužíte si díky ní jednoznačně obdivné pohledy. Kromě slušivého vzhledu vás nadchne i její praktičnost. Hlavní kapsu uzavírá zip, 2 menší boční zase kovový „cvoček“. Ty jsou tak ideálně velké a hezky přístupné pro mobil, papírové kapesníčky, balzám na rty nebo třeba žvýkačky. Od ušpiněné spodní části ji ochrání 4 malé „nožičky“.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2107
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Se vzorkem
Barva: Se vzorkem
Velikost: velká
Délka: 33 cm
Šířka: 20 cm
Hloubka: 7 cm