Jocork Aveiro Azulejo dámská korková kabelka

Tato jedinečná korková kabelka od firmy Jocork si vás získá svou ideální velikostí, krásnou přírodní barvou, fascinujícím motivem keramické glazované kachličky (typické pro portugalskou architekturu), praktickým odepínatelným ramenním popruhem, promyšleně zorganizovaným vnitřním prostorem a 4 kovovými „nožičkami“ na její spodní části (sloužícími jako ochrana před špínou).

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Jocork Aveiro Azulejo

Psst. Pssst! Nakloňte se blíž, ať nemusíme moc křičet a tato informace se dostane jen k těm správným uším… Milujete módu tak moc, že skupujete všemožné módní časopisy, pravidelně „lustrujete“ weby těch nejslavnějších světových návrhářů a vymýšlením originálních outfitů si krátíte většinu volných chvil? Potom neváhejte ani vteřinu a objednejte si tuto kabelku, dokud je k dostání. Máme silné tušení, že její dokonale tvarované tělo zahalené do blůzky s motivem typické portugalské keramické kachličky, ji brzy vynese na obálky předních přinejmenším českých časopisů a za chvíli ji bude nosit každá čtvrtá žena na ulici (podobně jako nejmenovanou gumovou kabelku s lany místo uch). Nečekejte na ně, mějte ji jako první!

Tato jedinečná korková kabelka od firmy Jocork si vás získá svou ideální velikostí, krásnou přírodní barvou, fascinujícím motivem keramické glazované kachličky (typické pro portugalskou architekturu), praktickým odepínatelným ramenním popruhem, promyšleně zorganizovaným vnitřním prostorem a 4 kovovými „nožičkami“ na její spodní části (sloužícími jako ochrana před špínou). Věřte nám, že o této kabelce ještě hodně uslyšíte…

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2410
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: střední
Délka: 28 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 11.5 cm