Jocork Alberta Moon dámská korková kabelka

Tak tato korková kabelka představuje ideální doplněk každé začínající i zkušené byznysmanky. Její „tak akorát“ ucha vám umožní nosit ji jak přes rameno, tak i elegantně zavěšenou na předloktí.

Můžeme doručit do:
13.10.2022
Možnosti doručení
3 390 Kč 2 801,65 Kč bez DPH
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Tato rozverná dámská kabelka si nás okamžitě získala svou praktičností a něžným půvabem. Přírodní korkový odstín v kontrastu s tmavě modrou barvou, do které je zahalený i milý přívěšek ve tvaru srdce, v nás totiž vyvolává podobně příjemné pocity jako při zakousnutí se do čerstvě upečeného vanilkovo-borůvkového muffinu.

Její tvar a rozměry dokonale uspokojují potřeby všech aktivních žen trávících téměř celý den mimo domov. Z toho důvodu potřebují spolehlivou „parťačku“, která pobere všechny jejich nezbytnosti. Prostornou vnitřní kapsu Alberty Moon uzavírá kvalitní zip. Po jeho otevření objevíte uvnitř jednu menší kapsičku, rovněž na zip, a dvě další už otevřené přihrádky na mobilní telefon a pár propisek. Tak tato korková kabelka představuje ideální doplněk každé začínající i zkušené byznysmanky. Její „tak akorát“ ucha vám umožní nosit ji jak přes rameno, tak i elegantně zavěšenou na předloktí. A až si ji budete potřebovat někde odložit, od případné špíny ji ochrání 4 praktické „nožičky“ na jejím spodu.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2221
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Korkové kabelky
Barevná varianta: Modrá
Barva: Modrá
Velikost: velká
Délka: 36 cm
Šířka: 25 cm
Hloubka: 17 cm