Jocork Wien Autumn Wood korková kabelka

Od teď už nemusíte tesknit nad každou uvadlou řezanou kyticí. Nechte rozkvést svou originální korkovou dámskou kabelku a radujte se z její věčné krásy. Tak uspokojíte svou něžnou ženskou duši a zabráníte dalšímu „texaskému masakru zahradními nůžkami“.

2 790 Kč
Můžeme doručit do:
9.10.2018
Půjde do výroby v manufaktuře

Máte-li ráda gerbery, vlčí máky a další typicky českou květenu, nejezděte si pro ni až do Vídně. Raději si ji objednejte a my vám ji dovezeme. Od teď už nemusíte tesknit nad každou uvadlou řezanou kyticí. Nechte rozkvést svou originální korkovou dámskou kabelku a radujte se z její věčné krásy. Tak uspokojíte svou něžnou ženskou duši a zabráníte dalšímu „texaskému masakru zahradními nůžkami“. Jen se připravte na to, že budete často čelit otázce „odkud máš tu úžasnou kabelku“?

Hlavní kapsu uzavírá zip a přezka s retro otočným zámečkem. Kromě vnitřní velké kapsy v ní najdete oddělenou i jednu menší – vnější – opět uzavíratelnou zipem. Pohodlně se vám do ní vejde mobil, papírové kapesníčky, balzám na rty, žvýkačky a mnohé další nezbytnosti. Od ušpinění dna ji chrání 4 malé „nožičky“.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2097
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Se vzorkem
Barva: Se vzorkem
Velikost: střední
Délka: 26 cm
Šířka: 14 cm
Hloubka: 9 cm