Jocork Leiria Natural dámská korková kabelka

Akce Tip
LEIRIA Natural Golden Fire

Leiria bude slušet všem sebevědomým ženám, které se navenek snaží působit jako drsňačky, ale v hloubi duše jsou to ukázkové romantičky. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek.

3 960 Kč 3 272,73 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.4.2021
Skladem v ČR

Jocork Leiria Natural

Leiria bude slušet všem sebevědomým ženám, které se navenek snaží působit jako drsňačky, ale v hloubi duše jsou to ukázkové romantičky. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek. Svým tvarem a velikostí uspokojí potřeby každé praktické ženy, která chodí z domu ráda vybavená tak, že déšť, zima, špína, hlad, žízeň i jiné nástrahy každého dne ji nechají chladnou.

Hlavní kapsu uzavírá zip. V ní najdete šikovné přihrádky na mobil, klíče, malý diář a samozřejmě i propisky. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“. Díky dvěma ideálně dlouhým uchám ji můžete pohodlně nosit v ruce, zavěšenou na předloktí nebo i klasicky na rameni. Po připnutí nastavitelného popruhu se, jako 4. možnost, promění v mladistvou „crossbody“.

Na největší ploše této kabelky spatříte korek v celé své kráse – barevně i strukturou – který v kombinaci se sytě červenými popruhy nezapadá, ale naopak vyniká. Tato kabelka nám svým vzhledem i filozofií hodně připomíná slavný francouzský kabaret Moulin Rouge, který lidi na jednu stranu dost pohoršoval, ale na druhou se do něj chtěli všichni dostat.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2419
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: velká
Délka: 33 cm
Výška: 31 cm
Hloubka: 12 cm