Jocork Leiria Lines dámská korková kabelka

Tip
LEIRIA Lines Black

Poměrně drsně vzhlížející Leiria bude slušet všem ženám novodobých kovbojů nebo benzínem „navoněných“ motorkářů. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek.

3 960 Kč 3 272,73 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
6.5.2021
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Poměrně drsně vzhlížející Leiria bude slušet všem ženám novodobých kovbojů nebo benzínem „navoněných“ motorkářů. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek. Svým tvarem a velikostí uspokojí potřeby každé praktické ženy, která chodí z domu ráda vybavená tak, že déšť, zima, špína, hlad, žízeň i jiné nástrahy každého dne ji nechají chladnou.

Hlavní kapsu uzavírá zip. V ní najdete šikovné přihrádky na mobil, klíče, malý diář a samozřejmě i propisky. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“. Díky dvěma ideálně dlouhým uchám ji můžete pohodlně nosit v ruce, zavěšenou na předloktí nebo i klasicky na rameni. Po připnutí nastavitelného popruhu se, jako 4. možnost, promění v mladistvou „crossbody“.

Na největší ploše této kabelky (v přírodní korkové barvě) spatříte jemný linkovaný vzor dodávající její nositelce velkou porci elegance a ženskosti, kterou neohrozí ani černočerné popruhy.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2418
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: velká
Délka: 33 cm
Výška: 31 cm
Hloubka: 12 cm