Jocork Leiria Lines dámská korková kabelka

Poměrně drsně vzhlížející Leiria bude slušet všem ženám novodobých kovbojů nebo benzínem „navoněných“ motorkářů. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek.

3 790 Kč
Můžeme doručit do:
29.10.2018
Půjde do výroby v manufaktuře

Poměrně drsně vzhlížející Leiria bude slušet všem ženám novodobých kovbojů nebo benzínem „navoněných“ motorkářů. Její zdravím překypující tělo zdobí mnoho kontrastních korkových pásků a zlatých přezek naznačujících, že tato „samice“ (stejně jako její nositelka) má hodně silný kořínek. Svým tvarem a velikostí uspokojí potřeby každé praktické ženy, která chodí z domu ráda vybavená tak, že déšť, zima, špína, hlad, žízeň i jiné nástrahy každého dne ji nechají chladnou.

Hlavní kapsu uzavírá zip. V ní najdete šikovné přihrádky na mobil, klíče, malý diář a samozřejmě i propisky. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“. Díky dvěma ideálně dlouhým uchám ji můžete pohodlně nosit v ruce, zavěšenou na předloktí nebo i klasicky na rameni. Po připnutí nastavitelného popruhu se, jako 4. možnost, promění v mladistvou „crossbody“.

Na největší ploše této kabelky (v přírodní korkové barvě) spatříte jemný linkovaný vzor dodávající její nositelce velkou porci elegance a ženskosti, kterou neohrozí ani černočerné popruhy.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2418
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: velká
Délka: 33 cm
Výška: 31 cm
Hloubka: 12 cm