Jocork Bruges Tiger korková kabelka

Tygří vzor patří k vrcholným projevům zvířecí i ženské kreativity. Spatříte ho převážně na těch „nejsilnějších kusech“, kterým nechybí zdravá dávka sebevědomí.

3 590 Kč
Můžeme doručit do:
9.10.2018
Půjde do výroby v manufaktuře

Tygří vzor patří k vrcholným projevům zvířecí i ženské kreativity. Spatříte ho převážně na těch „nejsilnějších kusech“, kterým nechybí zdravá dávka sebevědomí. Ale nic se nemá přehánět, proto tento výrazný dekor najdete jen na vnější kapse, uchách kabelky a pro firmu Jocork typickém srdíčku zdobícím hlavní zip. Lepší materiál než korek byste na imitaci důstojného tygřího těla nenašli. Jeho typicky hnědobéžová barva působí v kombinaci s černými proužky opravdu věrně, jako by se před vámi objevil sám nemilosrdný Šér Chán. Ale nepanikařte. Při výrobě této kabelky nepřišel k úhoně ani jeden tygr a už vůbec ne lidské mládě. Tak můžete s klidným svědomím ukojit svou módní vášeň.

Boční kapsa se uzavírá na kovový „cvoček“, hlavní kapsa na zip. Vnitřní prostor je díky šikovně umístěné praktické kapse rozdělený na 3 části. Do kabelky se vám pohodlně vejde tablet nebo menší notebook, diář, psací potřeby a spousta menších nezbytností. Od ušpiněného dna ji chrání 4 malé „nožičky“.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2367
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: velká
Délka: 34 cm
Šířka: 22 cm
Hloubka: 14 cm