Jocork Bilbau Autumn Yellow dámská korková kabelka

Fascinující jako bez mála všechny korkové kabelky, i když svým žluto-květinovým vzorem naprosto neodolatelná, a skladná jako sám Bilbo Pytlík. Skvěle se hodí na běžné volnočasové radovánky v Hobitíně, jako jsou „kávičky“ s kamarádkami, výstavy, nakupování a mnohé další, kromě jediné – cesty do Mordoru.

2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
8.11.2021
Připraveno v manufaktuře v Portugalsku

Jocork Bilbau Autumn Yellow

Fascinující jako bez mála všechny korkové kabelky, i když svým žluto-květinovým vzorem naprosto neodolatelná, a skladná jako sám Bilbo Pytlík. Skvěle se hodí na běžné volnočasové radovánky v Hobitíně, jako jsou „kávičky“ s kamarádkami, výstavy, nakupování a mnohé další, kromě jediné – cesty do Mordoru. Jestliže máte „miláška“, kterého se potřebujete zbavit, raději to vyřešte nějakým kratším a diplomatičtějším způsobem. V této kabelce byste toho s sebou na tak dlouhou cestu moc nepobrala

Hlavní kapsu uzavírá zip a kovový „cvoček“. V ní najdete šikovnou přihrádku na mobil, klíče, malý bloček i propisku. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu si ji bezpečně a stylově navléknete „cross body“ a tak budete mít dokonalý přehled o svých cennostech i v přecpaném MHD.

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2437
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Žlutá
Barva: Žlutá
Velikost: malá
Délka: 24 cm
Šířka: 19 cm
Hloubka: 7 cm