Jocork Berlin Lines korková kabelka

Tato kabelka bude podle nás moc slušet všem úřednicím, lékařkám a paním učitelkám. Už na první pohled vyzařuje jedinečným ženským půvabem, který však vyvažuje velká míra profesionality.

3 390 Kč
Můžeme doručit do:
9.10.2018
Půjde do výroby v manufaktuře

Tato kabelka bude podle nás moc slušet všem úřednicím, lékařkám a paním učitelkám. Už na první pohled vyzařuje jedinečným ženským půvabem, který však vyvažuje velká míra profesionality. Stejně jako majestátní Berlín (obsažený v jejím názvu) má spoustu zákoutí hodných vaší pozornosti. Na odklopné části, k tělu kabelky připnuté kovovým „cvočkem“, vidíte rukojeť umožňující nosit ji jako příruční brašnu. Ale stejně tak si na ni můžete nechat připnutý nastavitelný ramenní popruh, díky kterému se během chvíle promění v mladistvou „crossbody“. Z vnitřní části uzavřené zipem je uprostřed vyčleněna ještě jedna kapsa (opět na zip), kam si schováte např. svůj mobil nebo oblíbenou knížku.

Její jemný linkovaný vzor působí, jakoby ho právě nějaká šikovná a trpělivá paní učitelka ručně nalinkovala svým do inkoustu smáčeným ocelovým perem. Někomu by ty lehké přetahy a nedokonalosti mohly vadit, nám připadají ohromně sexy

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 2104
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: střední
Délka: 28 cm
Šířka: 21 cm
Hloubka: 13 cm