Jocork Aveiro Platinized Brown dámská korková kabelka

Tato jedinečná korková kabelka od portugalské firmy Jocork si vás získá svou ideální velikostí, krásnou přírodní barvou, fascinujícím květinovým motivem (podbarveným zemitou hnědí), praktickým odepínatelným ramenním popruhem, promyšleně zorganizovaným vnitřním prostorem a 4 kovovými „nožičkami“ na její spodní části (sloužícími jako ochrana před špínou).

2 990 Kč
Můžeme doručit do:
29.10.2018
Půjde do výroby v manufaktuře

Psst. Pssst! Nakloňte se blíž, ať nemusíme moc křičet a tato informace se dostane jen k těm správným uším… Milujete módu tak moc, že skupujete všemožné módní časopisy, pravidelně „lustrujete“ weby těch nejslavnějších světových návrhářů a vymýšlením originálních outfitů si krátíte většinu volných chvil? Potom neváhejte ani vteřinu a objednejte si tuto kabelku, dokud je k dostání. Máme silné tušení, že její dokonale tvarované tělo, doplněné zlatými šperky, ji brzy vynese na obálky předních přinejmenším českých časopisů a za chvíli ji bude nosit každá čtvrtá žena na ulici (podobně jako nejmenovanou gumovou kabelku s lany místo uch). Nečekejte na ně, mějte ji jako první!

Tato jedinečná korková kabelka od portugalské firmy Jocork si vás získá svou ideální velikostí, krásnou přírodní barvou, fascinujícím květinovým motivem (podbarveným zemitou hnědí), praktickým odepínatelným ramenním popruhem, promyšleně zorganizovaným vnitřním prostorem a 4 kovovými „nožičkami“ na její spodní části (sloužícími jako ochrana před špínou). Věřte nám, že o této kabelce ještě hodně uslyšíte…

Jak čistit korek? 
Korek je odolný vůči vodě a skvrnám.
Korek se velmi snadno udržuje jako nový, stačí ho čistit vlhkým a měkkým hadříkem

Kód Kód: 570
Jméno značky: Jocork
Kategorie: Dámské kabelky
Barevná varianta: Světle hnědá
Barva: Světle hnědá
Velikost: střední
Délka: 28 cm
Šířka: 24 cm
Hloubka: 11.5 cm